close
Úvodní stránka
 

Úvodní stránka – KOVONA SYSTEM, a.s. – velkosériová kovovýroba a kovové regály

 

KOVONA SYSTEM, a.s. - Deutsch KOVONA SYSTEM, a.s. - Pусский KOVONA SYSTEM, a.s. - Français KOVONA SYSTEM, a.s. - Espanol KOVONA SYSTEM, a.s. - Italiano KOVONA SYSTEM, a.s. - Polski

Hlavním předmětem podnikání společnosti KOVONA SYSTEM, a.s. je velkosériová kovovýroba a kromě subdodávek na průmyslové trhy se firma zabývá rovněž výrobou vlastních finálních produktů. Hlavní produktovou oblastí jsou kovové regály.

Velkosériová kovovýroba je realizována zejména s využitím pokročilých znalostí v oblasti tváření kovů za studena, KOVONA SYSTEM, a.s. zvládá následující technologické procesy:

  1. Válcování otevřených a uzavřených tenkostěnných trubek a profilů.
  2. Dělení trubek, profilů a plošného materiálu včetně technologie řezání laserem.
  3. Bezdeformační ohýbání tenkostěnných trubek a profilů.
  4. Tváření plechů lisováním a ohraňováním.
  5. Vysekávání a děrování plechů, trubek a profilů.
  6. Automatické závitování a flowdrill.
  7. Odporové a obloukové svařování včetně technologie robotického svařování.
  8. Povrchová úprava práškovými nátěrovými hmotami.

Kovovýroba realizovaná ve společnosti KOVONA SYSTEM, a.s. se na globálních trzích prosazuje především díky nabídce komplexního řešení každého komponentu s maximálním důrazem na nákladovou optimalizaci prostřednictvím snižování materiálové náročnosti a pečlivým zvážením poměru technologických investic a pracnosti. Velkosériová kovovýroba ve středoevropských podmínkách je v celosvětovém měřítku konkurenceschopná také díky kreativnímu potenciálu společnosti, který se projevuje v uplatnění inovativních a sofistikovaných technologií. Efektivní kovovýroba je podporována vývojem v 3D softwaru. Velkosériová kovovýroba je v případě požadavku zákazníka doplněna o aplikaci dalších materiálů, společnost nabízí interdisciplinární znalosti v oblasti zpracování a využití plastů a materiálů na bázi dřeva.

Kovové regály vyráběné v KOVONA SYSTEM, a.s. nacházejí uplatnění zejména v dílnách, garážích, prodejnách, archivech a jiných skladovacích prostorech úřadů, firem a domácností. Kovové regály, díky přesnosti výroby dílců a unikátní konstrukci, vynikají stabilitou, snadností montáže, spolehlivostí a bezpečností. Kovové regály je možno zakoupit prostřednictvím našeho internetového obchodu.

 

 

Aktuality
21.08.2014
Spolupráce se SPŠ Karviná
26.05.2014
Pozvánka na valnou hromadu
Pozvánka na valnou hromadu společnosti KOVONA SYSTEM, a.s. více »
Anketa
Za jakým účelem jste navštívil naše webové stránky?
hledám dodavatele
13%
chci si koupit produkt
32%
obecné informace o firmě
16%
zaměstnání
39%
celkem 2196 hlasů.
TOPlist